Pokoje Częstochowa

Written admin, 02-09-2020

Częstochowa wielu Polakom kojarzy się z pielgrzymami. W dzisiejszych czasach, niezależnie od przyczyny swojej wizyty w tym wyjątkowym mieście, każdy chciałby mieszkać w eleganckich pokojach. Taką możliwość dają nowoczesne i zadbane pokoje w naszym obiekcie. 

Co nas wyrówna? 


Lista zalet naszego miejsca jest bardzo długa. Proponujemy Państwu noclegi w Częstochowie w jednym z 11 wyjątkowych pokoi. Na naszych gości czekają pokoje 2- i 4- osobowe. We wszystkich znaleźć można wygodne łóżka, telewizor z płaskim  ekranem oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W łazience czekają na Państwa wanna lub prysznic wysokiej jakości kosmetyki oraz ręczniki kąpielowe. To jednak nie jedyne niespodzianki. Zdecydowana większość naszych pokoi w Częstochowie  posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację a kilka z nich również w pełni wyposażony aneks kuchenny. Goście z przyjemnością korzystają również z usług naszej włoskiej restauracji. Tworząc nasz obiekt staraliśmy się zadbać o każdy szczegół. Dzięki niewielkiej liczbie pokoi możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego z naszych gości. Kameralną atmosferę dodatkowo potęguje fakt, iż obiekt zlokalizowany jest w starej kamiennicy. Takie połączenie sprawia, że noclegi w Częstochowie stają się czymś wyjątkowym. 

Blisko i daleko jednocześnie

Nasze pokoje w mieście Częstochowa znajdują się w samym centrum miasta. Jedynie kilka minut spaceru dzieli nas od Katedry Jasnogórskiej. To jednak idealne miejsce na nocleg nie tylko dla pielgrzymów. W bliskiej odległości od naszych pokoi do wynajęcia w Częstochowie  znajdują się liczne bary i restauracje. Wydawać by się mogło, że bezpośrednia okolica jest głośna i gwarna. Nic bardziej mylnego. Pokoje zlokalizowane są w kamienicy, znajdującej się w małej klimatycznej uliczce. Dzięki temu spragnieni ciszy mogą spokojne odpocząć, a Ci, którzy szukają wrażeń, znajdą je nieopodal. Wszyscy na pewno z przyjemnością spotkają się na naszym patio obrośniętym winoroślą, gdzie w menu znaleźć można wyjątkowe przysmaki kuchni włoskiej.