Podczas dłuższych podróży i wyjazdów niezwykle istotną kwestią jest znalezienie odpowiedniego noclegu. Dobra lokalizacja i przyjemna atmosfera to podstawa. Takie właśnie pokoje znajdziesz w naszym hotelu Grono Apartamenty. Oferujemy wspaniałą obsługę i wysokie wyposażenie. Dzięki nam miło odpoczniesz i zwiedzisz piękne okolice. 

Apartamenty zlokalizowane w nastrojowej okolicy 

Apartamenty Częstochowa to lokalizacje blisko miejsc wyjątkowych. Zlokalizowane w starej kamienicy w samym sercu miasta, gdzie tylko kilka minut drogi dzieli nas od Jasnej Góry. Dzięki swojemu położeniu nasze pokoje są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich turystów i pielgrzymów. Osoby poszukujące rozrywki również nie będą zawiedzione mając do dyspozycji wiele pobliskich barów i pięknych restauracji. Dlatego też Ci, którzy chcieliby pozwiedzać lub dobrze odpocząć będą w pełni zadowoleni z naszych apartamentów.

Noclegi w samym sercu Częstochowy

Noclegi Częstochowa przygotowane są dla wszystkich gości w wysokim standardzie. Oferujemy więc 11 nowoczesnych pokoi zawierających łazienkę z prysznicem i wanną czy również suszarką do włosów. Do dyspozycji naszych gości oferujemy także pościel, ręczniki i żele pod prysznic. Wynajmując od nas pokój masz do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem, klimatyzację jak również bezpłatne WiFi. To odpowiednia oferta aby wypocząć w naprawdę świetnych warunkach. Dodatkowo na parterze naszego obiektu znajduje się świetna włoska restauracja Clüsu do której serdecznie wszystkich zapraszamy. 

Hotel o wysokim standardzie w centrum miasta 

Pokoje Częstochowa to nie standardowa oferta tanich noclegowni. To przytulny hotel w samym sercu Częstochowy, która zachwyci Cię na dłużej. Spotkasz u nas miłą i uprzejmą obsługę, która posługuje się zarówno językiem polskim, angielskim oraz włoskim. Nasze pokoje sprawdzą się idealnie również podczas kameralnych wyjazdów służbowych oferując wysoką jakość obsługi i warunków. Poszukując odpowiedniego miejsca na nocleg, sprawdź ofertę naszego hotelu i wybierz pokój idealny dla siebie!