Interesująco brzmiąca nazwa Grono ma co najmniej podwójne znaczenie. Pierwsze to grono dobrych znajomych i przyjaciół, którzy wybrali świetne miejsce na nocleg w pięknym i historycznym grodzie Częstochowa. Miejsce jest o tyle urocze, że znajduje się tuż Klasztoru na Jasnej Górze. Można szybko wybrać się na zwiedzanie historycznego miejsca i innych atrakcji w mieście. Pokoje Częstochowa zlokalizowane są w pięknej kamienicy znajdującej się ulicy Wieluńskiej. Po kamienicy pnie się piękna latorośl. Kamienica wygląda okazale i cieszy oko każdego obserwatora.

Wybierając noclegi Częstochowa warto zajrzeć na naszą stronę internetową. Z niej dowiecie się, jak wyglądają apartamenty Częstochowa i inne pokoje gościnne. Są bardzo wszechstronne, kolorowe, estetycznie urządzone, przytulne, słowem – zjawiskowe! Nie ma mocy, żeby w tym miejscu nie poczuć się dobrze! Panuje u nas świetna rodzinna i przyjacielska atmosfera. Nasi goście miło z sobą rozmawiają i czasem wspólnie spędzają wolny czas. Taki klimat wręcz zachęca do wyboru noclegu Częstochowa właśnie w tym, a nie w innym miejscu.

W naszej uroczej kamienicy znajduje się aż 11 pokoi. Są doskonale wyposażone, znajduje się w nich wszystko, co niezbędne do komfortowego noclegu Częstochowa. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, w której jest wanna albo prysznic. Macie do dyspozycji także sprzęt w postaci suszarki do włosów, naczyń w aneksie kuchennym. Pościel w każdym pokoju jest świeża i pachnąca. Mydło czy żel pod prysznic to standardowe wyposażenie każdego pokoju i apartamentu Częstochowa. Z Internetem nie ma najmniejszego problemu. Posiadamy bezpłatne połączenie WiFi, a jak pojawia się ochota, by coś obejrzeć, jest też nowoczesny odbiornik TV. W apartamentach jest klimatyzacja. Jeżeli zgłodniejecie, na parterze mamy świetną restaurację o intrygującej nazwie Clüsu.

Chętnie zapraszamy podróżników i turystów nie tylko z Polski, ale także z innych krajów. Obsługujemy Was w kilku językach, polskim, włoskim oraz angielskim. To miejsce jest wręcz wymarzone na nocleg, odpoczynek i przyjemne spędzenie czasu. Nasze Grono zaprasza Was do siebie. Jeśli poszukujecie noclegi Częstochowa, to tylko u nas!