Planując pobyt w religijnej stolicy Polski powinieneś rozważyć, jakie będą najlepsze dla Twoich potrzeb apartamenty. Częstochowa to piękne miasto otoczone fantastyczną okolicą (przede wszystkim Jura Krakowsko-Częstochowska) i rozlicznymi atrakcjami, dlatego zachęcamy, abyś zaufał naszym apartamentom Grono i zapewnił sobie najbardziej komfortowy pobyt.

Komfortowe apartamenty: Częstochowa na to zasługuje!

Dlaczego warto postawić na nasze pokoje? Częstochowa to duże miasto, a apartamenty Grono – ulokowane w pięknej, XIX wiecznej kamienicy - znajdują się nieopodal najważniejszego obiektu w mieście, czyli Jasnej Góry. Jednocześnie bardzo blisko naszego obiektu leży droga do przepięknych Alei Najświętszej Maryi Panny, których urok odkryjesz szczególnie w porze wieczornej.

Jaką ofertą dysponujemy?

Nasza oferta bogata jest w różne apartamenty. Częstochowa jest miastem odwiedzanym przez turystów i pielgrzymów z całego świata, jesteśmy więc przygotowani na przyjęcie dużej liczby wymagających gości. Posiadamy w swojej ofercie pokój czteroosobowy, cztery pokoje dwuosobowe z rozkładanymi sofami, pięć standardowych pokojów dwuosobowych oraz pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym.

W związku z tym, nawet większej grupie odwiedzających, możemy zagwarantować bardzo komfortowe noclegi. Częstochowa jest miastem, w którym bardzo przyjemnie można spędzić dzień, a nasze pokoje o wysokim standardzie jeszcze bardziej podnoszą atrakcyjność całego wyjazdu. Zapewniamy, że każdy apartament jest bardzo elegancki, przestronny, czysty i modnie wyposażony.

Restauracja na miejscu!

Co warte podkreślenia, oferujemy swoim Gościom także coś więcej, niż tylko pokoje. Częstochowa słynie z dobrych restauracji i przy naszych apartamentach funkcjonuje wykwintna, wysokiej klasy restauracja włoska. Oprócz zjedzenia tu przepysznego obiadu, obiekt serwuje również wyśmienite śniadania – na idealne rozpoczęcie dnia!

Doskonały nocleg w centrum miasta

Przyjeżdżając tutaj na wycieczkę, powinieneś postawić na sprawdzone noclegi. Częstochowa kryje w sobie wiele atrakcji i pozwala na przyjemne spędzenie nawet dłuższego czasu, dlatego warto zaufać naszej ofercie i to właśnie z nami spędzić ten czas. Gwarantujemy najwyższej jakości apartamenty, wspaniałą obsługę oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne w postaci naszej restauracji. Nie zawiedziesz się!